WYSZUKAJ DOM DLA SIEBIE
<b>DOM 3B</b> wolne <b>DOM 3A</b> wolne <b>DOM 2B</b> wolne <b>DOM 1B</b> sprzedane <b>DOM 2A</b> wolne <b>DOM 1A</b> zarezerwowane
PRZYKŁADOWE DOMY

O INWESTYCJI

Domy Dereckiego - "Twoje miejsce na Czechowie"

Nasze domy przy ul. Dereckiego to kolejny projekt prestiżowej inwestycji w dzielnicy Czechów, gdzie nowoczesność łączy się z funkcjonalnością. To miejsce spełnia najwyższe standardy jakości wykonania i wykończenia. Inwestycja będzie składała się z trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych o powierzchni 190 m2, na działkach od ok. 450 m2 do prawie 700 m2.

Nowoczesna architektura

Podobnie jak w przypadku poprzedniego projektu, domy przy ul. Dereckiego zachwycają nowoczesną i elegancką architekturą. Ich wyjątkowa forma zapewnia wygodę i styl w jednym. Każdy detal jest starannie przemyślany, aby sprostać oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie wyjątkowość.

Przemyślane układy wnętrz

Domy przy ul. Dereckiego to nie tylko efektowna elewacja, ale przede wszystkim przemyślane układy wnętrz. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, gabinet, łazienka, spiżarnia, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap oraz hol. To przestrzeń, która umożliwi dostosowanie domu do potrzeb przyszłych mieszkańców.
 

Komfort na piętrze


Na piętrze natomiast mieszczą się cztery sypialnie, pralnia, dwie łazienki oraz garderoba. To idealne miejsce do wypoczynku i relaksu po intensywnym dniu.

Nowoczesne wyposażenie

Domy zostaną wyposażone w nowoczesne instalacje wewnętrzne, m.in. wentylację mechaniczną z rekuperacją, ogrzewanie podłogowe, alarm, wideo domofon - to tylko niektóre z udogodnień, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Domy zostaną dostosowane do montażu systemów fotowoltaicznych.

WIZUALIZACJE

Miejsce dla każdego

Zaledwie kilka km od ścisłego Centrum Lublina, bliskość terenów zielonych i sąsiedztwo innych domów jednorodzinnych sprawiają, że życie w tym miejscu to harmonia między miejskim komfortem a przyrodą. Odkryj swoje miejsce na mapie Lublina.
BIURO SPRZEDAŻY
BIURO SPRZEDAŻY

3KLUCZE
ul. Staszica 5
20-081 Lublin
tel. 81 532 19 66  |  663 689 907
e-mail: biuro@apartamentypoligonowa.plGODZINY OTWARCIA

pn - pt: 09.00 - 16.00
NAPISZ DO NAS

Zapytanie o dom